Wizyta w Straży Pożarnej

W czwartek 18.08.2016 roku w ramach urozmaicenia wakacyjnego nasi Przyjaciele z Domu Dziecka w Policach wybrały się na wizytę do Straży Pożarnej. W związku z tym, ze pogoda nie dopisała, warsztaty odbyły się głównie pod dachem.
Dzieci miały okazje zapoznać się z pracą strażaka; zgłębić tajnikami tego zawodu oraz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o tej pracy.
Oczywiście nie obyło się bez przymierzania strojów strażackich oraz przeglądania innych rekwizytów niezbędnych w pracy strażaka, co wzbudziło ogromną radość u wszystkich obecnych.
Podczas spotkania nasi Milusińscy zapoznali się z niebezpiecznymi zachowaniami oraz czynnościami jakie w takich sytuacjach należy podejmować. Na zakończenie, dla utrwalenia wiedzy powtórzone zostały numer alarmowe oraz działania które należy podejmować, kiedy jest niebezpiecznie.
W hełmach z sikawkami
Jadą na sygnale.