XX Bursztynowy Bal Charytatywny

W tym roku 25 listopada członkinie LC Szczecin Jantar świętowały XX bal i XIX-lecie istnienia Klubu. W pięknych salach Hotelu Radisson Blu w Szczecinie zebrało się ponad 100 osób, które odpowiedziały na zaproszenie  stowarzyszenia. Wśród nich znaleźli się zarówno przyjaciele Klubu, Lioni z innych Klubów Lions oraz liczna grupa gości z Niemiec. Swoją osobą uświetniła to wydarzenie Maria Sterczewska - Gubernator Okręgu 121 Polska.

Tegoroczna gala przygotowana została w paryskim stylu pod hasłem "Francja, Francja...".
Celem balu było zebranie funduszy na zorganizowanie profesjonalnego i bezpiecznego klubu rowerowego  dla naszych przyjaciół - podopiecznych z Domu Dziecka w Policach.
Wieczór prowadzili byli znani szczecińscy dziennikarze: Joanna Osińska oraz Dariusz Baranik, którzy fantastycznie zadbali o atmosferę wieczoru oraz bardzo skutecznie i z właściwym sobie błyskotliwym poczuciem humoru przeprowadzili licytacje obrazów.
Bogaty program artystyczny nie pozwolił się nudzić przybyłym gościom. Oszałamiający recital Sylwii Różyckiej wzbudził mnóstwo pozytywnych emocji - zachwycił zebranych, zaś pokaz kankana o północy oczarował!
Uczestnicy bawili się radośnie i ochoczo przy dźwiękach francuskich kompozycji oraz utworów klasycznych, których nie może zabraknąć na żadnej imprezie tego formatu. Tańce trwały do "białego rana", co w listopadzie jest nie lada wyczynem!
Otwartość serc naszych gości, wspaniałomyślność i hojność sponsorów, pozwoliło zebrać niebotyczna kwotę ponad 50.000 złotych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i wzięli udziału w balu charytatywnym. Z głębi serca składamy podziękowania za trud pracy włożony w organizację oraz wsparcie finansowe i rzeczowe, związane z balem dla osób, dzięki którym XX Bal Dobroczynny LC Szczecin Jantar mógł się odbyć.

Justyna Krochmal-Kluczyńska