Artykuły

Festyn w Policach

Pierwszy czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci - Dzień Dziecka. Z tej okazji nasi przyjaciele z Polic od kilku lat organizują festyn dla swoich przyjaciół, darczyńców  i sponsorów.
W tym roku wydarzenie odbyło sie w sobotę 02.06.2018 w ośrodku w Policach.
Na terenie nowego boiska zorganizowany został piknik dla podopiecznych i wszystkich gości z fantastycznymi atrakcjami.
Każdy z przybyłych został zaangażowany we wspólne zabawy sportowo - sprawnościowe; jedzenie jabłka na sznurku, bieg z zamkniętymi oczami, zawody sportowe, artystyczne wykonanie rycerz z papieru toaletowego i konkurencja, która wywołała najwięcej emocji - karmienie serkiem waniliowym z zamkniętymi oczami. Z twarzy dzieci i wszystkich przybyłych gości nie schodził uśmiech, zaś radość emanowała przez cały pobyt w ośrodku i jeszcze dłużej.
W drugiej części festynu odbyło sie wspaniałe przyjęcie na dzieci i gości ze smakołykami samodzielnie przez nie przygotowanymi. Wtedy też nadszedł czas na podarki, których przy tej okazji zabraknąć, po prostu, nie mogło. Nasi milusińscy zostali obdarowani przeróżnymi prezentami, radość dzieci była ogromna. To był tez czas na wspólne rozmowy z milusińskimi, na opowieści i spędzenie czasu razem.
Ku naszemu zaskoczeniu, my również zostaliśmy obdarowani pysznymi ciasteczkami, przygotowanymi przez dzieci - zadowolenie odczuwaliśmy przez długi czas.
Ten wspaniały festyn zorganizowany przez naszych przyjaciół z Polic na długo pozostanie w naszej pamięci, zaś przeżycia i przeżyte atrakcje w sercach naszych.

Justyna Krochmal - Kluczyńska
LC Szczecin Jantar
Past Prezydent 2016 / 2017