Kobiety Kobietom kolejny raz...

"Kobiety  Kobietom" to cykliczna impreza, od wielu lat organizowana przez członkinie LC Szczecin Jantar.
11 marca 2017 roku tuż przed godziną 17:00 Restauracja „Zamkowa” na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie wypełniła się gośćmi, którzy licznie przybyli na to wydarzenie i wspólne świętowanie w (nie tylko!) kobiecym gronie. Ku naszemu zadowoleniu wśród gości pojawili się również panowie, co ubarwiło i urozmaiciło całe spotkanie. Wśród przybyłych pojawili się goście szczególni oraz koleżanki z zaprzyjaźnionych lioneskich klubów: LC Police wraz z prezydent klubu Barbarą Nagaj oraz LC Szczecin Rainbow Bridge.
Warto zauważyć, że zakup każdego biletu - cegiełki przyczynił się do wsparcia Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie, którego jesteśmy ambasadorkami.
Powitanie gości wraz z życzeniami miłego popołudnia złożyła prezydent Klubu Justyna Krochmal-Kluczyńska. Dalszą część wydarzenia poprowadziła Joanna Osińska, szerszej publiczności znana z TVP Szczecin.

Ja jeszcze raz dziękuję za dostarczenie dużej porcji zabawy w sobotę 11 marca i gratuluję realizacji całego przedsięwzięcia. To było naprawdę przyjemnie spędzone popołudnie i wieczór.
Anna T

Obiecywana "dawka wyjątkowych atrakcji" istotnie nie pozwoliła na nudę! Nasi goście od samego początku zaangażowani zostali w czynne tworzenie tego wydarzenia.
Zespół "Srebrzyści akordeoniści" rozśpiewali sale, przypominając utwory przez wszystkich znane i lubiane. Pokazy mody, które zawsze cieszą się ogromnym powodzeniem, ubarwiły spotkanie. Nasze Panie miały również możliwość "sprawdzenia" samych siebie w roli modelek i zrobiły to doskonale. Prezentacja kapeluszy w wykonaniu Pań z publiczności zrobiła furorę!
Tańczyć tango jest łatwo, niemniej nasze Panie wykazały szalony wręcz talent i udowodniły że kapitalnie odnajdują się na parkiecie właśnie w tym tańcu!
Aby nacieszyć się sobą i odrobinę odetchnąć od atrakcji spotkania, w przewie zaprosiłyśmy naszych gości na mały poczęstunek. Była okazja, aby zaopatrzyć się w różne ciekawe produkty, oferowane na stoiskach, czy choćby zrobić sobie zabawne zdjęcie pamiątkowe z fotobudki.
W drugiej części wydarzenia kapitalny zespół akordeonistów rozśpiewał cała publikę. Zaprezentowane zostały kolejne pokazy mody. Był też pokaz trików makijażu - z dziennego na wieczorowy- czyli jak czuć się jeszcze piękniej. A w końcowej części programu nastąpił Quiz Wiedzy o Kobietach (niespodzianka wieczoru!), który do łatwych nie należał. Dwa zwycięskie zespoły pań wspólnie raczyły się schłodzonymi nagrodami w części restauracyjnej!

Magda: Mama mnie namówiła aby przyjść i jestem pozytywnie zaskoczona charakterem tego wydarzenia. Pierwszy raz uczestniczę w tej imprezie, ale uważam, że to super pomysł. I za rok tez będę z Wami!

Bożena: jestem stałą bywalczynią waszego "Dnia Kobiet" i dzisiaj bawię się najlepiej. Lubię bardzo śpiewać i wyśpiewałam się za wszystkie lata!

Leszek: barwne towarzystwo Kobiet - to sama przyjemność moc dzisiaj tutaj być”

Cel jaki nam przyświecał w realizacji tego wydarzenia jest dwojaki. Z jednej strony, jako ambasadorki Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie, zbierałyśmy fundusze na jego doposażenie. Z drugiej zaś, z okazji święta kobiet, chciałyśmy zbliżyć do siebie panie w różnym wieku i z różnych środowisk. Chciałyśmy zainspirować do zespołowych aktywności, zabawić odrobiną humoru, tańca oraz muzyki - wspólnie spędzić czas….
I udało się!

Dziękujemy naszym gościom, naszym sponsorom i dobroczyńcom i wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie tego przedsięwzięcia. Dzięki Wam to wydarzenie było wyjątkowe!

Justyna Krochmal–Kluczyńska
Prezydent Klubu kadencji 2016 /2017