Pracowite świętowanie jubileuszu X-lecia Stowarzyszenia "Po To Jestem"

W sobotę 30 września 2017 roku odbył sie Jubileusz Stowarzyszenia "Po To Jestem", z którym nasz Klub realizował wspólne projekty dla dzieci z Polic, miedzy innymi innowacyjne zajęcia dogoterapii.
Obchody X-lecia świętowane były nietypowo i bardzo pracowicie. Stowarzyszenie otrzymało od UM Szczecin siedzibę dla swojej działalności, która wymagała remontu. Udało sie zorganizować materiały od Firmy CASTORAMA oraz pomoc fachowców. Bardzo czynnie włączyły sie w prace jubileuszowe zaproszone dzieci z domu Dziecka w Policach, Jantarki z LC Szczecin Jantar oraz członkowie Stowarzyszenia.
Inauguracje uroczystości rozpoczęła prezentacja filmu z zajęć dogoterapii, następnie był pyszny tort i ciasto upieczone przez naszych przyjaciół z Polic. Po smakowitym wstępie zabraliśmy sie do pracy: remontu biura. Przy fantastycznej pogodzie i zaangażowaniu obecnych osób udało sie wiele zdziałać. Zakończenie prac uwieńczone zostało ogniskiem i zabawami z psiakami, których tego dnia nie mogło zabraknąć. Nie obyło sie również bez przedstawicieli mediów i prasy szczecińskiej, w relacjach wielokrotnie wspominano o Stowarzyszeniu LC Szczecin Jantar i pionierskim projekcie zajęć dogoterapii. Padło bardzo wiele ciepłych słów, co utwierdza nas w zasadności działań jakie realizujemy.
Forma obchodów Jubileuszu X-lecia "Po to Jestem" wszystkim gościom i uczestnikom szalenie sie podobała: przyjemnie, wesoło i bardzo pożytecznie.

relacja z TVP - https://szczecin.tvp.pl/ 34209316/dzieciaki-pomagaja-w-remoncie

Justyna Krochmal-Kluczynska