Wigilia Jantarek

co wiedzie magów. (...)

[K.I.Gałczyński , Festi nativatis Christi laudes
czyli pochwała Świąt Bożego Narodzenia]

Każdego roku klubowe spotkanie wigilijne u Jantarek to wyjątkowy moment. Stół na wigilię przykryty białym obrusem. Pod nim wiązka siana, a na stole - dodatkowe nakrycie dla niezapowiedzianego gościa, wędrowca.
Z wielka radością przybyłyśmy do naszej siedziby, Willi West Ende, by się nie spiesząc, pobyć razem, wspólnie celebrować to wyjątkowe wydarzenie, w radosnej i serdecznej atmosferze.
W tym roku nasza Wigilia była szczególnie radosna, ponieważ towarzyszyły jej bardzo miłe wydarzenia. Nasza klubowa koleżanka Zofia Daleszyńska otrzymała w uznaniu za długoletnią pracę w Klubie Lions nagrodę LC Milestone Chevron Award - co jest wyróżnieniem dla całego Klubu LC Szczecin Jantar!

Odwiedzili nas także członkowie klubu LEO CLUB Szczecin 2016 przynosząc podziękowania za wsparcie oraz kwiaty dla Marylki Czernieckiej za jej wspaniałą pomoc i opiekę nad naszym młodym Klubem LEO. Występ fantastycznej młodzieży z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego, uświetnił ten wieczór, wprowadzając nas w przedświąteczną atmosferę i świąteczny nastrój. Prezydent naszego Klubu Justyna Krochmal - Kluczyńska przygotowała dla nas wesoły quiz o Świętach (i udało nam się odpowiedzieć na wszystkie pytania) oraz w imieniu św. Mikołaja, który jest teraz bardzo zapracowany, podarowała nam świąteczne smakowitości. Życzenia pełne mądrości życiowej w pięknej formie dostałyśmy również od naszej koleżanki Jadwigi Bartoś - Liszki. Będą nam one towarzyszyć przez cały nadchodzący rok! Ten wyjątkowy wieczór na długo pozostanie w naszych sercach! A ponieważ razem możemy więcej, wigilijne spotkanie zintegrowało się ze spotkaniem wigilijnym naszych kolegów i koleżanek z LC Szczecin Rainbow Bridge, co było miłym ukoronowaniem tego wieczoru!

"...Raduj się tedy, miasto,
raduj i sioło;
ty, słońce, w dzień; ty w nocy,
miesięczne koło;