Nowa energia u Jantarek

We wtorek 20 lutego 2018 roku odbyło się comiesięczne formalne spotkanie członkiń klubu LC Szczecin Jantar. To wydarzenie tym razem było szczególne i wyjątkowe - do naszej lioneskiej społeczności dołączyła nowa członkini - Agata.
Uroczystą ceremonię rozpoczął koncert smyczkowy uczennic Zespołu Szkół Muzycznych w Szczecinie pod "batutą" pani Małgorzaty Wieland. Występ artystek kapitalnie uświetnił uroczystość i okazał się przeżyciem wyjątkowym i niezapomnianym!
Po koncercie nadszedł czas na oficjalną ceremonie ślubowania, a zanim do tego doszło – nasza koleżanka Marylka - która przewodniczyła uroczystości - nawiązała do idei ruchu Lions i opowiedziała o działalności naszego stowarzyszenia. Następnie został odczytany Kodeks Etyczny, który odzwierciedla wszystkie wartości, jakimi kierujemy sie  życiu prywatnym i w relacjach działalności klubowej.
I wreszcie nadszedł ten uroczysty  i wyczekiwany moment - nastąpił ceremoniał ślubowania nowej członkini, potem odznaczenie pinem Stowarzyszenia LCI, list gratulacyjny, kwiaty i życzenia dl Agaty - oficjalnie już Jantarki.
Warto podkreślić, iż nasza Koleżanka Agata od samego początku sympatyzowania z nami - Jantarkami -  dała poznać się jako osoba niezwykle optymistyczna, zaangażowana i pełna pozytywnej energii do działania. Cieszymy się ogromnie, że Agata jest wśród nas i życzymy mnóstwo radości, satysfakcji  i przyjemności w działaniach  Stowarzyszenia LC Szczecin Jantar.

Justyna Krochmal - Kluczyńska