Warsztaty śpiewania kołysanek z Seniorkami - podsumowanie

W ostatni czwartek maja, tj. 25.05.2017 roku odbyły się ostatnie już zajęcia śpiewania kołysanek z seniorkami ze Stołczyn/ Szczecin.
Kilka słów podsumowania akcji wspólnie realizowanej przez LC Szczecin Jantar i  PSM I st., im. T. Szeligowskiego w Szczecinie.
Warsztaty z Seniorkami to "premierowy" taki projekt skierowany dla osób starszych. Zajęcia odbywały się cyklicznie w czwartki w wymiarze 3 spotkań. Wzięło w nim udział ponad 20 Seniorek oraz kilkoro gości. Warsztaty były prowadzone przez profesjonalnego edukatora śpiewu - Panią Katarzynę Borkowską z PSM im. Szeligowskiego.
Kilka godzin warsztatów,
wiele rozmów i dyskusji,
kilkadziesiąt rozdanych konspektów z utworami tekstów,
mnogość wypitych filiżanek kawy, herbaty, wody a i przejedzonych ciasteczek!
Sukcesem jest to, że program cieszył się wielkim zainteresowaniem smiley
Niemniej największą satysfakcją dla nas są podziękowania z życzeniami od Uczestniczek programu.
Cieszy nas to, że kontakt z grupą był od samego początku doskonały. Panie chętnie współpracowały i angażowały się w zajęcia. Często z własnej inicjatywy proponowały różne innowacje. Wielką przyjemność sprawiały nam zasłyszane podczas przerw relacje z efektów śpiewania wnukom, dzieciom albo i samym sobie, w ciągu dnia wykonując rożne domowe czynności.
Życzymy wszystkim radości i wytrwałości w dalszej przygodzie ze śpiewanie i dziękujemy za wspólnie spędzony czas!
Zwieńczeniem warsztatów i były podziękowania i wyrazy uznania dla seniorek. Formalne dopełnienie ukończenia warsztatów Śpiewania Kołysanek stanowiły certyfikaty, wręczone absolwentkom oraz wspólne zdjęcie pamiątkowe.

Justyna Krochmal-Kluczyńska
LC Szczecin Jantar