XIX Bursztynowy Bal Dobroczynny

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,
Jak co roku jesienią, czeka nas miłe spotkanie podczas kolejnego już XIX Bursztynowego Balu Dobroczynnego.
W ciągu osiemnastu poprzednich balów zorganizowałyśmy wiele akcji charytatywnych i zebrałyśmy niemałą kwotę – ponad 700.000 zł.  Pieniądze te pomogły wielu potrzebującym. Nie byłoby to możliwe bez udziału naszych Gości, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.
Każdy nasz Bal ma inny motyw przewodni, a tegoroczny pod nazwą "Rock Bal" ma udowodnić, że nie istnieje luka pokoleniowa, dlatego gwiazdą wieczoru będzie DJ Wika. W niezwykły klimat wieczoru wprowadzi nas muzyka wielu dekad, przy której będziemy się bawić, a całość poprowadzi znany dziennikarz TVP Szczecin – Dariusz Baranik.
Nasze bale, to nie tylko świetna zabawa. Dzięki wpływom z cegiełek, ze sprzedaży losów na loterii, czy licytacjom dzieł sztuki mamy nadzieję znowu zebrać niemałą kwotę, którą w tym roku przeznaczymy dla naszych Przyjaciół z Domu Dziecka w Policach.
Pomóżcie nam Państwo w tym działaniu, zaproście nowych Gości i przekonajcie ich, że możemy doskonale bawić się zarówno z naszymi dziećmi, rodzicami, jak i ze starszymi i młodszymi przyjaciółmi, a przy tym zrobić wiele dobrego dla podopiecznych Domu Dziecka w Policach.
Mamy przygotowane liczne niespodzianki, a jedną z nich jest specjalny rabat - pakiet zaproszeń dla czwórki gości w cenie 800,00 zł. Warunkiem uzyskania zniżki jest to, że jedna z osób nie przekroczy 40 lat (+/- 10 %). Promocja trwa do 20.10.2016 r.
Zapraszamy serdecznie na XIX Bursztynowy Bal Dobroczynny, który odbędzie się 5 listopada 2016 r. o godz. 20:00 w Hotelu Radisson Blu przy ul. Plac Rodła 10 w Szczecinie.
Rezerwacja zaproszeń – cegiełek w cenie 250 zł/osobę.
Justyna Krochmal- Kluczyńska, tel. 601 240 650 e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dorota Jasina, tel. 604 214 040, e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Justyna Krochmal-Kluczyńska
Prezydent LC Szczecin Jantar