LIONS CLUB SZCZECIN JANTAR
To co robimy, stanowi o nas ” - Arystoteles
Nic więc dziwnego, że już od 1918 roku na całym świecie działają Kluby Lions, zrzeszające ludzi, którzy chcą pomagać innym, ale też chcą zostawić na ziemi jakiś ślad po sobie. BoCnotę widać wyraźniej w czynach, niż w ich braku  - co także powiedział Arystoteles.
Pomysł na powstanie w Szczecinie żeńskiego Klubu Lions zrodził się w 1997 roku...
 od 2006r. Współpracujemy
z LC Berlin Pariser Platz 
PREZYDENT
KLUBU

w kadencji 2021/2022


Pelagia Żejmo  

 

Kobiety Kobietom kolejny raz...

"Kobiety  Kobietom" to cykliczna impreza, od wielu lat organizowana przez członkinie LC Szczecin Jantar.
11 marca 2017 roku tuż przed godziną 17:00 Restauracja „Zamkowa” na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie wypełniła się gośćmi, którzy licznie przybyli na to wydarzenie i wspólne świętowanie w (nie tylko!) kobiecym gronie. Ku naszemu zadowoleniu wśród gości pojawili się również panowie, co ubarwiło i urozmaiciło całe spotkanie. Wśród przybyłych pojawili się goście szczególni oraz koleżanki z zaprzyjaźnionych lioneskich klubów: LC Police wraz z prezydent klubu Barbarą Nagaj oraz LC Szczecin Rainbow Bridge.
Warto zauważyć, że zakup każdego biletu - cegiełki przyczynił się do wsparcia Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie, którego jesteśmy ambasadorkami.
Powitanie gości wraz z życzeniami miłego popołudnia złożyła prezydent Klubu Justyna Krochmal-Kluczyńska. Dalszą część wydarzenia poprowadziła Joanna Osińska, szerszej publiczności znana z TVP Szczecin.

Ja jeszcze raz dziękuję za dostarczenie dużej porcji zabawy w sobotę 11 marca i gratuluję realizacji całego przedsięwzięcia. To było naprawdę przyjemnie spędzone popołudnie i wieczór.
Anna T

 

Obiecywana "dawka wyjątkowych atrakcji" istotnie nie pozwoliła na nudę! Nasi goście od samego początku zaangażowani zostali w czynne tworzenie tego wydarzenia.
Zespół "Srebrzyści akordeoniści" rozśpiewali sale, przypominając utwory przez wszystkich znane i lubiane. Pokazy mody, które zawsze cieszą się ogromnym powodzeniem, ubarwiły spotkanie. Nasze Panie miały również możliwość "sprawdzenia" samych siebie w roli modelek i zrobiły to doskonale. Prezentacja kapeluszy w wykonaniu Pań z publiczności zrobiła furorę!
Tańczyć tango jest łatwo, niemniej nasze Panie wykazały szalony wręcz talent i udowodniły że kapitalnie odnajdują się na parkiecie właśnie w tym tańcu!
Aby nacieszyć się sobą i odrobinę odetchnąć od atrakcji spotkania, w przewie zaprosiłyśmy naszych gości na mały poczęstunek. Była okazja, aby zaopatrzyć się w różne ciekawe produkty, oferowane na stoiskach, czy choćby zrobić sobie zabawne zdjęcie pamiątkowe z fotobudki.
W drugiej części wydarzenia kapitalny zespół akordeonistów rozśpiewał cała publikę. Zaprezentowane zostały kolejne pokazy mody. Był też pokaz trików makijażu - z dziennego na wieczorowy- czyli jak czuć się jeszcze piękniej. A w końcowej części programu nastąpił Quiz Wiedzy o Kobietach (niespodzianka wieczoru!), który do łatwych nie należał. Dwa zwycięskie zespoły pań wspólnie raczyły się schłodzonymi nagrodami w części restauracyjnej!

Magda: Mama mnie namówiła aby przyjść i jestem pozytywnie zaskoczona charakterem tego wydarzenia. Pierwszy raz uczestniczę w tej imprezie, ale uważam, że to super pomysł. I za rok tez będę z Wami!

 


Bożena: jestem stałą bywalczynią waszego "Dnia Kobiet" i dzisiaj bawię się najlepiej. Lubię bardzo śpiewać i wyśpiewałam się za wszystkie lata!

 


Leszek: barwne towarzystwo Kobiet - to sama przyjemność moc dzisiaj tutaj być”

 

Cel jaki nam przyświecał w realizacji tego wydarzenia jest dwojaki. Z jednej strony, jako ambasadorki Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie, zbierałyśmy fundusze na jego doposażenie. Z drugiej zaś, z okazji święta kobiet, chciałyśmy zbliżyć do siebie panie w różnym wieku i z różnych środowisk. Chciałyśmy zainspirować do zespołowych aktywności, zabawić odrobiną humoru, tańca oraz muzyki - wspólnie spędzić czas….
I udało się!

Dziękujemy naszym gościom, naszym sponsorom i dobroczyńcom i wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie tego przedsięwzięcia. Dzięki Wam to wydarzenie było wyjątkowe! 

Z pozdrowieniami

Justyna Krochmal–Kluczyńska
Prezydent Klubu kadencji 2016 /2017