Ambasadorki Zachodniopomorskiego Centrum Onkologicznego

Bardzo ważnym dla nas dniem był 19 października br., kiedy to LC Szczecin Jantar został mianowany Ambasadorkami Zachodniopomorskiego Centrum Onkologicznego w Szczecinie. Fakt ten został potwierdzony podpisaniem umowy o współpracy przez panią dyrektor Centrum Krystynę Pieczyńską i Zofię Daleszyńską – prezydent Klubu. W tym dniu w Centrum Onkologicznym trwały obchody Dnia Walki z Rakiem. Podpisanie umowy nastąpiło w obecności wielu pacjentów, gości i Telewizji Szczecin.
Dla upamiętnienia tego faktu, posadziłyśmy w parku przyszpitalnym, piękną magnolię – symbol Szczecina. Wręczyłyśmy też na ręce pani dyrektor Centrum kilkadziesiąt książek dla pacjentek szpitala, zbieranych przez nas już od dłuższego czasu.

Ewa Fundament-Karśnicka